vorige pagina
 

Voorstelling

Dag van de PR

zondag 7 februari 2010
locatie:
Huis van Puck , Parkstraat 34a, Arnhem
aanvang:
13.00 -16.00 u.
De toegang is gratis! Meld je van te voren even aan via: corien@huisvanpuck.nl.

“Hoe bereik ik een groot publiek met weinig middelen?”

Op zondag 7 februari organiseert Huis van Puck de Dag van de PR. De dag geeft je informatie over hoe je op een zo eenvoudig mogelijke en creatieve manier publiciteit kan voeren.

Amateur-groepen komen vaak middelen en uren tekort voor een uitgebreide perscampagne voor hun voorstellingen. Op deze dag worden handige tips gegeven om toch een zo groot mogelijk publiek te bereiken, buiten de eigen kring van vrienden en familie.

De dag van de PR bestaat uit een workshop en een forum. Deelnemers werken aan een alternatief PR-plan voor een bestaand stuk. Deze voorstelling heeft in het begin van dit seizoen in Huis van Puck gespeeld en was zeer succesvol. Aan het einde van de workshop komt een lid van de theatergroep vertellen, hoe ze dat voor elkaar hebben gekregen. De workshop wordt gegeven door Nanette Hagedoorn, hoofd communicatie bij NISB.
In een korte pauze kunnen ervaringen worden besproken, waarna u vragen kunt stellen aan het forum.
Het forum wordt bemand door Tse Kao, PR-medewerker Huis van Puck, Sandra Holleman, PR-medewerker van TG Oostpool en Marije Beekhuizen en Martin Hermens van de kunstredactie Gelderlander.. Al deze mensen hebben ruime ervaring met marketing en PR in de theaterwereld, dus geen vraag blijft onbeantwoord.

Kom zondag 7 februari naar Huis van Puck, vana 13:00 uur tot 16:00 uur. De toegang is gratis! Meld je van te voren even aan via: corien@huisvanpuck.nl