vorige pagina
 

Voorstelling

Theatergroep De Zucht speelt 'Elektra ad fundum'

zondag 28 maart 2010
locatie: Huis van Puck, Parkstraat 34a, Arnhem
entree:
€ 8,-
aanvang:
14.30 u. (Let op: op de poster staat een verkeerde aanvangstijd vermeld. De voorstelling begint om 14.30 u.)
reserveren:
klik hier / 026 4426538

In het voorjaar van 2010 speelt de Amsterdamse theatergroep De Zucht een bijzondere bewerking van de Griekse tragedie Elektra. Niet zomaar een Elektra. Elektra ‘tot de bodem’, oftewel ‘Elektra ad fundum’: een uitdagende, brutale blik plus een flinke dosis zelfspot en leedvermaak. Precies zoals je van De Zucht en regisseur Anil Jagdewsing gewend bent.

Elektra van de dichter Sofokles wordt beschouwd als één van bekendste Griekse tragedies. Het vertelt het verhaal van de jonge vrouw Elektra, die de dood van haar geliefde vader wil wreken. Ze houdt haar moeder verantwoordelijk. Broer   Orestes   is haar enige hoop, maar afwezig. Bij zijn terugkomst beramen broer en zus de moord op moeder en haar minnaar. Dit klassieke verhaal nu in een geheel nieuwe versie van De Zucht!

Theatergroep De Zucht is een semi-professionele theatergroep die eigenzinnige voorstellingen produceert. De regie is in handen van acteur/theatermaker Anil Jagdewsing. De voorstellingen van De Zucht worden gemaakt op basis van (bewegings)improvisaties en zelf geschreven teksten.

door: Mark Kalsbeek, Marike Pluis, An de Ridder, Mirja Romeijn, Roosmarijn Scheffer, David Temming, Ioana Tudor, Yuri Veerman & Cindy van Wieringen

regie: Anil Jagdewsing
spelcoach: Evrim Akyigit
toneelbeeld:
Anke Noorman


www.theatergroepdezucht.nl

Bekijk de trailer van 'Elektra'